Dažniausiai užduodami klausimai

Visus atsakymus apie elektroninių dokumentų pasirašymą, dokumentų perkėlimą į skaitmeninę erdvę, API sprendimą ar kitus susijusius klausimus apie kvalifikuoto elektroninio pasirašymo ir dokumentų tikrinimo sistemą „Elpako“ – rasite šioje, dažniausiai užduodamų klausimų, skiltyje.

Jeigu turite papildomų klausimų, susisiekite ir mes pateiksime jums visus atsakymus bei konkretiems jūsų poreikiams pritaikytus sprendimus.

Dažniausiai užduodami klausimai

„Elpako“ dirba su ADOC, PDF, PDF-LT specifikacijos dokumentais, kuriuos galima pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu.

„Elpako“ galima įkelti iki 200 MB dydžio failus. Atkreipiame dėmesį, kad nuo jūsų interneto tiekėjo greičio priklauso, kiek laiko teks laukti, kol dokumentas bus įkeltas į Elpako ir pasirašius atsiųstas į jūsų įrenginį.

„Elpako“ dokumentus galima pasirašyti tik kvalifikuotu elektroniniu parašu, kurio teisinė galia yra tokia pati, kaip ir ranka pasirašyto popierinio dokumento. Svarbu atkreipti dėmesį, kad reikalavimai kvalifikuotam elektroniniam parašui yra tapatūs visose ES šalyse, todėl Elpako pasirašyti dokumentai juridiškai galios ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europos Sąjungoje.

Šiuo metu sistemoje galima pasirašyti dokumentus ir PDF formate, kuris yra naudojamas daugelyje šalių. Jeigu turite poreikį pasirašyti didelį kiekį dokumentų kitokiais formatais, susiekite su mumis el. paštu sales@elpako.eu. Mes pateiksime pasiūlymą, atitinkantį jūsų poreikius.

„Elpako“ sistemoje pasirašyti PDF formato dokumentai gali būti priimami ir apdorojami visoje Europos Sąjungoje.

Universaliausias ir labiausiai paplitęs yra PDF formatas, kuris pripažįstamas visoje Europos Sąjungoje.

PDF – tai elektroninio dokumento formatas, kuriame yra įterpiamas elektroninis parašas. ADOC – tai elektroninis konteineris, kuris gali talpinami įvairių formatų elektroninius dokumentus ir elektroninio parašo duomenis. Į ADOC konteinerį gali būti talpinami įvairių formatų dokumentai, pavyzdžiui, .docx, .xlsx, .pptx, .pdf.

Taip, galima. „Elpako“ sistemoje elektroninius dokumentus galima pasirašyti naudojant įvairias kvalifikuoto bei pažangaus elektroninio parašo priemones: mobilųjį telefoną, Smart-ID priemonę, LR asmens tapatybės kortelę, valstybės tarnautojo pažymėjimą, USB laikmeną, lustinę kortelę.

„Elpako“ sistemoje elektroninius dokumentus galima pasirašyti naudojant įvairias kvalifikuoto bei pažangaus elektroninio parašo priemones: mobilųjį telefoną, Smart-ID priemonę, LR asmens tapatybės kortelę, valstybės tarnautojo pažymėjimą, USB laikmeną, lustinę kortelę ir kitas Lietuvoje galiojančias priemones.

Kvalifikuotą elektroninio parašo sertifikatą galite įsigyti iš kvalifikuotus sertifikatus sudarančio sertifikavimo paslaugų teikėjo arba jo registravimo tarnybos. Sertifikatus Lietuvoje išduoda:

  • VĮ Registrų centras
  • Asmens dokumentų išrašymo centras prie LR vidaus reikalų ministerijos
  • AB „Telia Lietuva”
  • UAB „Bitė Lietuva”
  • UAB „Tele2”

API kvalifikuoto elektroninio pasirašymo integraciją verslui galite įsigyti susisiekę su mumis el. paštu sales@elpako.eu. Esame pasirengę pateikti jūsų poreikius geriausiai atitinkantį sprendimą.

Neradote tinkamo atsakymo?

Mumis pasitiki jau daugiau nei 100 kompanijų!

Lietuvos nacionalinis dailės muziejus
Biovela
Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos informacija
Lietuvos geležinkeliai
Lietuvos Respublikos finansų ministerija