Apie Elpako

„Elpako“ – elektroninių dokumentų pasirašymo kvalifikuotu parašu paslauga bei tikrinimo paslauga asmeniniams ir įmonių poreikiams, orientuota į geriausią kliento patirtį.

Apie Elpako

Kaip atsirado „Elpako“?

2017 m. suprasdami vietinės rinkos situaciją, nusprendėme savo sukauptą patirtį ir žinias nukreipti į nepriklausomo elektroninių dokumentų pasirašymo kvalifikuotu parašu ir patikimo asmens tapatybės nustatymo elektroninėje erdvėje sprendimo sukūrimą. Augantis susidomėjimas elektroninio pasirašymo galimybe ir vis didesnis klientų poreikis gauti kvalifikuotas patikimumo užtikrinimo paslaugas mūsų komandą paskatino sukurti debesijos paslaugų pagrindu veikiančią paslaugą „Elpako“. Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos paskelbta 2020 m. patikimumo užtikrinimo paslaugų rinkos apžvalga rodo, kad bendras Lietuvos gyventojams 2020 m. išduotų ir galiojančių kvalifikuotų elektroninio parašo sertifikatų skaičius padidėjo 36,5 proc. ir 2020 m. pabaigoje kvalifikuoto elektroninio parašo sertifikatai buvo išduoti 2 122 822 Lietuvos gyventojams.

Mūsų misija: teikti lanksčią ir naudotojams prieinamą elektroninių dokumentų pasirašymo paslaugą.

Mūsų vizija: Europos sąjungos gyventojams suteikti galimybę visomis kvalifikuoto elektroninio parašo priemonėmis pasirašyti bet kurios patvirtintos specifikacijos elektroninius dokumentus ir užtikrinti jų ilgalaikę dokumentų apsaugą.

„Elpako“ klientams siūlo visą paslaugų spektrą: nuo įvairių specifikacijų elektroninių dokumentų sudarymo ir jų pasirašymo elektroniniu parašu, ženklinimo kvalifikuotomis laiko žymomis arba dokumento tvirtinimo elektroniniu spaudu.

Paslaugą siūlome tiek asmeniniam naudojimui, tiek verslo poreikiams, kuriems siūlome API sprendimą. „Elpako“ elektroninio pasirašymo paslaugas šiuo metu naudoja daugiau nei 100 Lietuvos viešojo sektoriaus ir privataus verslo įmonių, kurios kiekvieną mėnesį pasirašo ir laiko žymomis pažymi nuo keliasdešimties iki keliasdešimt tūkstančių elektroninių dokumentų.

Šią el. pasirašymo paslaugą sukūrė UAB „Nevda“. Bendrovė jau daugiau nei 28-ius metus viešojo sektoriaus organizacijoms ir verslo įmonėms kuria specializuotas informacines sistemas, jas diegia bei prižiūri. Sukaupta patirtis ir pasitelkiamos pažangios technologijos mūsų klientams leidžia pasiūlyti efektyvius, geriausiai jų poreikius atitinkančius sprendimus.

Šiuolaikiška skaitmeninė naudotojo patirtis: saugiai ir greitai pasirašykite elektroninius dokumentus

Įkelkite norimus pasirašyti dokumentus

Įkelkite norimus pasirašyti dokumentus

Pasirinkite elektroninius dokumentus, kuriuos norite pasirašyti, įkeldami juos į „Elpako“ sistemą. Priimame įvairių formatų dokumentus: PDF, PDF-LT, ADOC.

Pasirašykite elektoniniu parašu

Pasirašykite dokumentus elektroniniu parašu

Lengvai pasirašykite dokumentą elektroniniu parašu. Elektroninius dokumentus galite pasirašyti visais Lietuvoje išduodamais kvalifikuoto elektroninio parašo sertifikatais.
Papildomai pasirašyti dokumentą galite pakviesti kitą asmenį – daugiašalis pasirašymas suteiks galimybę dokumentą visoms šalims pasirašyti ir atsisiųsti paprastai ir greitai.

Atsisiųskite saugiai pasirašytus dokumentus

Atsisiųskite saugiai pasirašytus dokumentus

Pasirašę dokumentą, jį atsisiųskite ir išsaugokite savo įrenginyje. Jums atsisiuntus dokumentą į savo įrenginį, mes jį automatiškai ištriname iš Elpako.

API sprendimai - su elpako.lt
Atraskite kas labiausiai tinka būtent jums.

Mumis pasitiki jau daugiau nei 100 kompanijų!

Lietuvos nacionalinis dailės muziejus
Biovela
Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos informacija
Lietuvos geležinkeliai
Lietuvos Respublikos finansų ministerija